button4button5

Direktori kt: Tiia Linnard
tel. 558 4247
e-post: tiia.linnard(at)rk.johvi.ee

Teenindus- ja lasteosakond
Teenindusjuht: Tiia Linnard
tel. 337 0536
e-post: tiia.linnard(at)rk.johvi.ee

   Kojulaenutus
tel. 337 0444, laenutus(at)rk.johvi.ee
Katrin Rego, e-post: katrin.rego(at)rk.johvi.ee
Irina Averina, e-post: irina.averina(at)rk.johvi.ee

   Lugemissaal
tel. 337 0444
Olga Karp, e-post: olga.karp(at)rk.johvi.ee
Vally Kallik, e-post: vally.kallik(at)rk.johvi.ee

   Lasteosakond
tel. 337 0536, laste(at)rk.johvi.ee
Lastetöö spetsialist: Reet Kaldur
e-post: reet.kaldur(at)rk.johvi.ee

Gerri Orgma, e-post: gerri.orgma(at)rk.johvi.ee

Komplekteerimisosakond
Komplekteerimisjuht: Piret Kallas
tel. 337 0615
e-post: piret.kallas(at)rk.johvi.ee

Liia Kask, e-post: liia.kask(at)rk.johvi.ee
Riina Rannamaa, e-post: riina.rannamaa(at)rk.johvi.ee

Tammiku raamatukogu
Aire Salmu
tel. 336 4064
e-post: airesalmu(at)hot.ee

logo leader3

  facebook Jõhvi Keskraamatukogu  |  Rakvere 13a, 41533 Jõhvi  |   tel. (+372) 3370444  |  e-post: raamatukogu@rk.johvi.ee   wifi 
 

 


Kokku: 13028
Real time web analytics, Heat map tracking
Back to top