Sul on võimalus osaleda erinevatel üritustel, mis on seotud raamatute ja raamatutegelastega.

- Koolivaheaegadel võid oma sõpradega tulla aega veetma raamatute ja lauamängude seltsis.

- 4 -10aastaseid lapsi ootame laupäeviti kell 12 laste jututuppa.

- Korraldame raamatukogu tutvustavaid ekskursioone ja raamatukogutunde.

- Kui meid kutsutakse, tuleme Sinu kooli või lasteaeda kohale, et tutvustada uusi raamatuid või rääkida mõnel muul huvitaval teemal.

- Meie Lugemispesas leiad tegevust mängude festivali või mõne muu ülelinnalise lasteürituse ajal.

 

UUED RAAMATUD

Igal kuul saabub lasteosakonda üle 40 uue raamatu
Tutvuda uudiskirjanduse nimekirjaga eesti ja vene keeles saab siin või lasteosakonnas kohapeal

TOIMUNUD ÜRITUSED

Pärimuskultuuri laager Jõhvi lastele.

19.-23. oktoobrini toimus Jõhvi Keskraamatukogus Jõhvi Põhikooli ja Jõhvi Vene Põhikooli 4.-7. klasside õpilastele pärimuskultuuri laager, mille projekti finantseeris Rahvakultuuri Keskus. 20 õpilast said viie päeva jooksul tuttavamaks oma kodulinnaga, tutvuti linnalegendidega ning loodi ka ise üks põnev lugu mõnest Jõhvi hoonest või paigast. Õpiti tundma ja ise valmistama rahvapille (igaüks võis meisterdada roopilli) teater Lepatriinu õpetajate ja roopillide valmistaja Ervin Lemberi juhendamisel. Iisaku Muuseumis tutvuti esivanemate eluolu ja talutöödega ning Avinurme Puiduaidas meisterdati laastukorv. Tagavälja Talutares tutvuti taluloomadega. Kuna päevad olid pikad, siis kulus ära ka lõunasöök ning päeva teises pooles lahendati viktoriine, meisterdati ja loeti legende, sest on ju 2020. aasta eesti rahvajutu aastaks kuulutatud. Vaatamata mõne vihmasele ilmale ja koroona kartusele püsisime me kõik tervetena ja lapsed jäid laagriga igati rahule. Pilte laagrist saab vaadata meie Facebooki lehel.

rahvakultuuri keskus logo punane

erü logoERK logomark 320x320logo leader3

  facebook Jõhvi Keskraamatukogu  |  Rakvere 13a, 41533 Jõhvi  |   tel. (+372) 3370444  |  e-post: raamatukogu@rk.johvi.ee   wifi 
 

 


Kokku: 14548
Real time web analytics, Heat map tracking
Back to top